Wednesday, 10 May 2017

4. PANGKAT DALAM JABATAN

Timbalan Penguasa Penjara (1 Ogos 1985)

Penguasa Penjara (1 Julai 1991)

Penolong Komisioner Penjara ( 1 November 1996) 

Penolong Kanan Komisioner Penjara (1 Julai 2000)

Timbalan Komisioner Penjara ( 10 Disember 2003)

Komisioner Penjara (1 Mei 2007)

Pesara (7 Julai 2016) 

No comments:

Post a Comment