Wednesday, 10 May 2017

3. TEMPAT BERTUGAS DAN JAWATAN

a) 1/8/1985 - 9/5/1988: Penjara Taiping

Gred KX41

Timbalan Penguasa Penjara



b) 10/5/1988 - 1/5/1991: Ibu Pejabat Penjara Malaysia (IPPM)

Gred KX41

Timbalan Penguasa Penjara



c) 2/5/1991 - 15/6/1993: Penjara Pudu

Gred KX44

Penguasa Penjara 



d) 16/6/1993 - 31/1/1997: Penjara Penor

Gred KX44

Penguasa Penjara



e) 1/2/1997 - 30/6/2000: Maktab Penjara Malaysia

Gred KX48

Komandan Maktab Penjara Malaysia



f) 1/7/2000 - 15/3/2002: Penjara Sungai Buloh

Gred KX52

Pengarah Penjara Sungai Buloh 



g) 16/3/2002 - 19/3/2004: IPPM

Gred KX52

Pengarah Latihan / Sumber Manusia

Gred KX54



h) 20/3/2004 - 30/4/2007: IPPM

Gred KX54

Pengarah Keselamatan 



i) 1/5/2007 - 18/7/2007: IPPM

JUSA C

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) 



j) 19/7/2007 - 9/6/2009: IPPM

JUSA C

Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)



k) 10/6/2009 - 24/2/2011: IPPM

JUSA C

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)



l) 25/2/2011 - 6/7/2016: IPPM

JUSA C

Pengarah Keselamatan dan Inteligen



m) 7/7/2016:

Bersara (Pilihan)

Tempoh berkhidmat: 31 tahun

No comments:

Post a Comment